Gotujemy z ekipą Chrumasa
24 maja, 2026 21:18W dniach od 4-7 maja w naszej szkole odbyła się już druga edycja zorganizowanych przez KOWR warsztatów edukacyjnych dla dzieci z klas I-V uczestniczących w Programie dla szkół. Poprzez połączenie zabawy, aktywności i nauki, dzieci pod opieką dietetyka mogły wspólnie poznawać tajniki zdrowej diety, pochodzenia produktów i niemarnowania żywności oraz gospodarowania odpadami. Uczniowie wspólnie z panią dietetyk przygotowali proste, zdrowe potrawy z owoców, warzyw i produktów mlecznych, degustowali certyfikowane produkty ekologiczne. Po zajęciach wszyscy dostali klasowe ogródki z zestawem do samodzielnej uprawy oraz fartuszki kucharskie.
Serdecznie dziękujemy!
Koordynatorki programu







Kategoria: Wiadomości
Napisany przez: e.migalska