„SZKOLNA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA – AKTYWNA PRZERWA” w SP6

26 maja, 2023 12:06 Opublikowany przez Admin

W ostatnim czasie w naszej szkole wiele się działo. Przerwy wypełnione były po brzegi różnymi aktywnościami. Jeździliśmy na rolkach i hulajnogach. Graliśmy w streetballa, badmintona, „Dwa ognie”. Bawiliśmy się w ” Murarza” i ćwiczyliśmy naszą kondycję na skakankach. Podczas FESTIWALU TAŃCA mieliśmy okazję pochwalić się swoimi umiejętnościami tanecznymi. Po tych wszystkich sportowych emocjach zrelaksowaliśmy się przy ćwiczeniach z elementami jogi. Zależało nam, by przerwa była spędzona w sposób aktywny, niebanalny i atrakcyjny dla uczniów, co poprawia koncentrację na lekcjach. Wszystkie te działania podjęliśmy w ramach konkursu ” Szkolna aktywność fizyczna”. Zapraszamy do obejrzenia relacji z naszych aktywnych przerw.

Małgorzata Zalewska