Projekt EkoMisja Nie Marnuję

11 lutego, 2020 22:21 Opublikowany przez Admin

Projekt “EkoMisja Nie Marnuję” ma za zadanie zwiększać świadomość, głównie dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych na temat ekologicznych skutków marnowania żywności. Dążymy do tego, by budować proaktywne postawy i zachowania ekologiczne wśród osób dorosłych, dzieci oraz młodzieży, poprzez działania edukacyjne pokazujące pozytywne aspekty ograniczenia marnowania żywności dla indywidualnych konsumentów (oszczędność pieniędzy, oszczędność energii, wody, surowców, troska o planetę, odpowiedzialność społeczna) oraz kreowanie mody na niemarnowanie żywności, jako kompleksowego zachowania proekologicznego.

Nasz świetlica przystąpiła do projektu. Podczas zajęć będziemy rozwijać myślenie ekologiczne oraz kształtować postawy proekologiczne. Będziemy przybliżać znaczenie dbania o naszą Planetę oraz próbować zrozumieć znaczenie naszego zachowania i jego wpływu na Jej jakość.

ZAPRASZAMY DO GALERII ŚWIETLICOWEJ, KTÓRA BĘDZIE AKTUALIZOWANA PO KAŻDYCH ZAJĘCIACH „EKOMISJIA- NIE MARNUJĘ !!