PLAN PÓŁKOLONII W SP6

27 czerwca, 2020 11:32 Opublikowany przez Admin

Przedstawiam Państwu nasz plan wypoczynku dla dzieci. Może on ulec drobnym zmianom, ale nie będą one znaczne. W razie pytań, proszę o kontakt poprzez dziennik, e-mail bądź telefonicznie.
Kierownik wypoczynku
Mariola Żyrek
zyrekmariola@gmail.com

TURNUS 2

Plan na 2 turnus półkolonii organizowanych od 06.07-10.07.2020r. w SP6

PONIEDZIAŁEK  06.07

8.00 ZBIÓRKA W SZKOLE (proszę o punktualność!)
Dziecko samodzielnie wchodzi do budynku szkoły przez główne wejście, gdzie udaje się do p. pielęgniarki w wyznaczonym miejscu na pomiar temperatury, a następnie kierowane jest do swojego opiekuna grupy.

8.30 – 12.30 gr. 1 Wyjazd autokarem do MORIS-u w Łące- zajęcia w plenerze (dmuchańce, rejs żaglowcem, animacje, plażowanie)/hala sportowa w razie deszczu
8.30 – 12.30 gr. 2 Wyjazd autokarem do MORIS-u w Łące- zajęcia w plenerze (dmuchańce, rejs żaglowcem, animacje, plażowanie)/ hala sportowa w razie deszczu
8.30 – 12.30 gr. 3 Zajęcia warsztatowe w Bibliotece Miejskiej

•  Dzieci powinny mieć przy sobie: coś do picia, coś do przekąszenia, maseczkę, ubranie sportowe- wygodne, nakrycie głowy, krem do opalania w przypadku plażowania, ewentualnie ręcznik, zmienne obuwie (moris) w razie brzydkiej pogody, coś przeciwdeszczowego, kieszonkowe.

13.00 Zakończenie dnia, dzieci rozchodzą się do domu (te, które będą samodzielnie wracać do domu, muszą mieć pisemną zgodę rodzica, oddaną w pierwszym dniu półkolonii wychowawcy grupy).

WTOREK 07.07

8.00 ZBIÓRKA W SZKOLE

W tym dniu odbędą się na terenie naszej szkoły warsztaty doświadczalne FABRYKI KREATYWNOŚCI oraz wykonywanie przez uczestników świec.

• Dzieci powinny mieć przy sobie: coś do picia, coś do przekąszenia, maseczkę

ŚRODA 08.07

8.00 ZBIÓRKA W SZKOLE (proszę o punktualność!)

8.30 – 12.30 gr. 1 Zajęcia warsztatowe w PCK-ulu (koniecznie zmienne obuwie), a następnie zajęcia warsztatowe w Skansenie
8.30 – 12.30 gr. 2 Zajęcia warsztatowe w Skansenie, a następnie zajęcia warsztatowe w PCK-ulu (koniecznie zmienne obuwie)
8.30 – 12.30 gr. 3 Warsztaty biblioteczne oraz warsztaty w Muzeum Prasy Śląskiej

• Dzieci powinny mieć przy sobie: coś do picia, coś do przekąszenia, maseczkę, ubranie sportowe- wygodne, nakrycie głowy, w razie brzydkiej pogody, coś przeciwdeszczowego, kieszonkowe.

CZWARTEK 09.07

8.30 – 12.30 gr. 1 Zajęcia sportowe organizowane przez Klub Sportowy
8.30 – 12.30 gr. 2  Zajęcia sportowe organizowane przez Klub Sportowy
8.30 – 12.30 gr. 3 Zajęcia warsztatowe w Skansenie oraz  zajęcia warsztatowe w PCK-ulu (koniecznie zmienne obuwie)

• Dzieci powinny mieć przy sobie: coś do picia, coś do przekąszenia, maseczkę, ubranie sportowe- wygodne, nakrycie głowy, zmienne obuwie w razie brzydkiej pogody, coś przeciwdeszczowego, kieszonkowe.

PIĄTEK 10.07
8.00-13.00

8.00 ZBIÓRKA W SZKOLE – SPOTKANIE Z POLICJANTEM- PROFILAKTYKIEM (proszę o punktualność!)

8.30 – 12.30 gr. 1 Wyjście do Biblioteki na warsztaty oraz udział w warsztatach w Muzeum Prasy Śląskiej
8.30 – 12.30 gr. 2  Wyjście do Muzeum Prasy Śląskiej oraz do Biblioteki Miejskiej
8.30 – 12.30 gr. 3 Zajęcia sportowe organizowane przez Klub Sportowy

13.00 Uroczyste zakończenie turnusu, dzieci rozchodzą się do domu (te, które będą samodzielnie wracać do domu, muszą mieć pisemną zgodę rodzica, oddaną w pierwszym dniu półkolonii wychowawcy grup.